
- Dit evenement is voorbij.
Foundation met Merlijn Wolsink
25 mei 2017 | 10:00 - 28 mei 2017 | 18:00
€1250Deze class is een intensieve 4-daagse verkenning van wat er nog meer mogelijk is.
De Foundation Class creëert een besef van de fundering van bewustzijn dat je nog niet in je leven gebruikt hebt en het geeft je de capaciteit om totaal andere dingen te kiezen waartoe je nog niet eerder in staat was om ze te kiezen.
In De Foundation begin je te ontdekken welke gezichtspunten en zienswijzen je belemmeren en dat wanneer je ze zou veranderen het jou zou toelaten te functioneren vanuit vragen, keuze, mogelijkheden en bijdrage.
Als je alles zou kunnen kiezen, wat zou dat dan zijn? Wat als je een leven kon leven waarin je niet langer het effect van deze realiteit bent?
De class biedt je honderden Tools inclusief enkele Hands-on bodyprocessen die je in staat stellen alles te veranderen dat niet meer werkt voor jou.
Je maakt uitgebreid kennis met de elementen van creatie, intimiteit, relaties, seks, geld, jouw verbondenheid met de aarde en jouw eigen vermogen om te helen.
De grootste potentie is de mogelijkheid om alles te kunnen veranderen en transformeren.
Ook zal je je gewaar worden van hoe het is om werkelijk het leven te creëren zoals jij dat wenst. Wat als je alles waar je naar verlangt met gemak kan genereren en in bestaan kan brengen?
Duur: 4 dagen 25-26-27-28 mei 2017
Tijd: 10.00 – ±18.00 uur dagelijks
Investering in jou: €1260,- (herhaling binnen een jaar 50%)
Pre-requisites: een eendaagse Access Bars® Class
Neem voor meer info en vragen contact op Simone Bakelaar 0620600183
Aanmeldlink Access Pagina:
http://www.accessconsciousness.com/class_details.asp?cid=86175
Classpagina:
www.handsonaccess.nl/foundation-heiloo/
“Ik ben zo blij dat ik de foundation bij Simone en Merlijn gedaan heb.
Ik vond het erg fijn om van jullie als koppel zoveel moois te mogen ontvangen.
Het is zo merkbaar deze dagen en wat voor moois gaat het ons nog meer brengen?
Hoe wordt het nog beter dan dit? Monique “